2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI Reklam i kollektivtrafiken
Beskrivning: Det övergripande målet med denna RFI-process är att erhålla en djupare insikt i marknaden för reklam på väderskydd, med särskilt fokus på att identifiera innovativa lösningar och branschbästa praxis. Genom att samla in information från potentiella leverantörer strävar Skånetrafiken efter att skapa en strategisk grund för den kommande upphandlingen kring reklam i väderskydd.
Intern identifierare: 160/2023
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring
Ytterligare klassificering (cpv): 22462000 Reklammaterial, 79341000 Reklam, 79342000 Marknadsföring