2. Förfarande
Förfarande
Titel: Enkättjänster 2024
Beskrivning: Denna upphandling omfattar ett systemstöd med tillhörande undersökningstjänster för NKI och andra operativa mätningar.
Intern identifierare: SISAB 2023/158
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79311000 Undersökningar
Ytterligare klassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem, 72268000 Tillhandahållande av programvara, 79311200 Genomförande av undersökningar, 79311300 Undersökningsanalys, 79342310 Kundundersökningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Enkättjänster 2024