14187-2025 - Resultat
Sverige – Banktjänster – Ramavtal Geotekniska konsulttjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal Geotekniska konsulttjänster
BeskrivningRamavtal avseende geotekniska konsulttjänster enligt ABK 09.
Föregående meddelande587944-2023
Intern identifierareKS-2023-628
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 66110000 Banktjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000