141995-2025 - Resultat
Sverige – Hälso- och sjukvård samt socialvård – HVB- behandlingsplacering
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: HVB- behandlingsplacering
Beskrivning: HVB- behandlingsplacering
Intern identifierare: SCN-2023-00935-27
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000