2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI integrationer för operationssalar
Beskrivning: Request for Information (RFI) där Region Stockholm efterfrågar information från marknaden gällande integrationssytem för operationssalar.
Intern identifierare: K 2025-1029
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Ytterligare om kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 72710000 Tjänster för lokalt datanät
Ytterligare klassificering (cpv): 51100000 Installation av elektrisk och maskinteknisk utrustning, 51420000 Installation av kirurgisk utrustning