142004-2021 - ResultatSverige-Halmstad: Skogstjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal Naturvårdsbränning i naturreservat och andra värdefulla naturområden i Hallands län
Referensnummer: 512-9021-2020
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
77200000 Skogstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal avseende naturvårdsbränning i naturreservat och andra värdefulla naturområden i Hallands län.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
77231000 Skogsskötsel, 92533000 Tjänster i naturreservat
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen