142077-2017 - ÄndringSverige-Karlstad: Intraokulära linser
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Intraokulära linser.
Referensnummer: UE/170044
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33731110 Intraokulära linser
II.1.4.
Kort beskrivning
Landstinget ska teckna avtal med en leverantör av intraokulära linser.