142144-2022 - ÄndringSverige-Karlstad: Kyl- och ventilationsutrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Absorbtionskylmaskin för fjärrkyla till KVV i yttre hamn, Karlstad
Referensnummer: EN-771
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
42500000 Kyl- och ventilationsutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Kylmaskin för fjärrkyla till kraftvärmeverket i yttre hamn, Karlstad.