See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Handverktyg och verkstadsförnödenheter inkl. personlig skyddsutrustning
Beskrivning: Svetsutrustning
Föregående meddelande: 012766-2023
Intern identifierare: 2023-23777
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42662000 Svetsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000