Entreprenad/hantverkstjänster inom Bygg, Glas, Mark samt Måleri
Referensnummer: KS 2019/8458 2.6.1
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar entreprenadtjänster inom områdena Bygg-, Glas-, Mark-, och Måleriarbeten och avser underhållsarbeten, reparationer, nybyggnation/ombyggnad/tillbyggnad.