142297-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Stenmaterial – Sten- och betongmaterial
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelSten- och betongmaterial
BeskrivningDenna upphandling avser ramavtal för sten- och betongmaterial till Nässjö Affärsverk AB.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 14212200 Stenmaterial
Ytterligare klassificering (cpv): 44114250 Betongplattor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelSten och betongmaterial