142360-2017 - KonkurrensutsättningSverige-Göteborg: Diverse företags- och övriga tjänster
Meddelande om upphandling
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Hållbart återbruk inom design och inredning.
Referensnummer: EUI 16 080
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79900000 Diverse företags- och övriga tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling inom område återbruksdesign i 100 % återanvänt material, möbler och tjänster.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen