Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Annonseringsverktyg.
Referensnummer: UH-2015-65
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79340000 Reklam och marknadsföring
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar tjänsterna förmedling av köp av annonsutrymme för platsannonser och tillhandahållande av ett webbaserat annonseringsverktyg där universitetet kan skapa platsannonser och boka annonsutrymme för publicering av platsannonser i print och digitalt.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79340000 Reklam och marknadsföring, 48312000 Programvara för elektronisk publicering
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen