142502-2025 - Resultat
Sverige – Trycktjänster – Malmö Live: Tryckeritjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelMalmö Live: Tryckeritjänster
BeskrivningTryckeritjänster
Intern identifierare24/110
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79820000 Trycktjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000