2. Förfarande
Förfarande
Titel: Patientkost till Rättspsykiatri Vård Stockholm, Löwenströmska och Psykiatricentrum Södertälje
Beskrivning: Upphandling av Patientkost och dagligvaror till Rättspsykiatri Vård Stockholm, Löwenströmska och Psykiatricentrum Södertälje
Intern identifierare: SLSO 2025-0717
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15894200 Färdiglagad mat
Ytterligare klassificering (cpv): 15890000 Diverse livsmedel och torrvaror, 15894220 Sjukhusmåltider
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Administrativa villkor och krav på anbudsgivaren
Intern identifierare: 02
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Administrativa villkor och krav på anbudsgivaren (1)
Intern identifierare: 03
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsområde 1: Varma måltider till Rättspsykiatri vård Stockholm Löwentrömska
Intern identifierare: 01
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Anbudsområde 2: Kylda måltider till Psykiatricentrum Södertälje
Intern identifierare: 1666268