2. Förfarande
Förfarande
Titel: TI 2024-1051 Tankning av HVO för större maskiner och lastbilar
Beskrivning: Tankning av större fordon och maskiner så som bussar, lastbilar och redskapsbärare med HVO i Södertälje tätort
Intern identifierare: 24/24
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09100000 Bränslen
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del