2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandlingskonsulttjänster 2026
Beskrivning: SPSM efterfrågar upphandlingskonsulter att anlita vid arbetstoppar och vid upphandlingar som kräver särskilda resurser eller kompetens.
Intern identifierare: 2 STO-2025/735
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79418000 Konsulttjänster för upphandling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Upphandlingskonsulter
Intern identifierare: 1775058-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Krav på leverantör
Intern identifierare: 1861678-1