2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI Hissar
Beskrivning: Solna ska annonsera upphandling för renovering och byte av hissar, portar och lyftanordningar. I denna RFI vill vi veta vad marknaden anser vara de bäst lämpade rollerna i upphandlingen, samt accepterade timpriser för dessa.
Intern identifierare: 26/12
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45313000 Installation av hissar och rulltrappor