2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsulttjänster inom revision
Beskrivning: Upphandlingen avser konsultstöd för att genomföra årlig revision under Riksrevisionens ledning, delta i granskningar och utredningar inom ramen för den årliga revisionens verksamhet och inom de områden som preciseras i varje enskilt fall.
Intern identifierare: 2023/1318
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79212000 Revision
Ytterligare klassificering (cpv): 79212100 Finansiell revision, 79212300 Tjänster i samband med i lag föreskriven revision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Gemensamma krav
Beskrivning: Gemensamma krav för upphandlingens delområden.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsområde 1
Beskrivning: Konsulter för allmän revision och specialister.
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsområde 2
Beskrivning: Aktuarie