142942-2023 - ÄndringSverige-Lund: Programvaruutvecklingstjänster för affärstransaktioner och personliga affärer
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Systemstöd för upphandling och avtal
Referensnummer: V 2022/2585
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72212400 Programvaruutvecklingstjänster för affärstransaktioner och personliga affärer
II.1.4.
Kort beskrivning
Lunds universitet inbjuder intresserade leverantörer att inkomma med ansökan avseende upphandling av ett systemstöd för upphandling och avtal (Tjänsten) i enlighet med de krav och villkor som framgår av denna inbjudan.
Detta dokument är en inbjudan om att ansöka om att få delta i upphandlingen enligt de förutsättningar som anges i detta upphandlingsdokument med eventuella bilagor.