143015-2017 - ÄndringSverige-Lidköping: Telekommunikationstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Operatörstjänster.
Referensnummer: 2017-30
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
64200000 Telekommunikationstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Göliska IT upphandlar tillsammans med kommunerna i västra Skaraborg Essunga, Grästorp, Götene, Lidköping och Skara operatörstjänster för mobil telefoni.
Sista anbudsdag:
För sent inlämnat anbud accepteras inte. Anbud ska vara inlämnat senast 9.5.2017 23:59.