See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Protokollanalysator 5G
Beskrivning: Upphandling av protokollanalysator för 5G, CMX500 inklusive mjukvara samt tillhörande utrustning.
Intern identifierare: FOI-2024-901
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31000000 Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning
Ytterligare klassificering (cpv): 48613000 Elektronisk databehandling, 48810000 Informationssystem, 48900000 Diverse programvara och datorsystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Krav på varan/tjänsten
Beskrivning: Se upphandlingsdokumenten i sin helhet.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kvalificering
Beskrivning: Se Leverantörskvalificering.