Karlshamns kommun, Karlshamnsbostäder AB och Karlshamnsfastigheter AB, genomför en upphandling på golvarbeten inklusive det material som åtgår vid respektive arbete, i omfattning och på villkor enligt denna förfrågan.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45400000 Färdigställande byggnadsarbeten, 45430000 Golvbeläggning och väggbeklädnad, 45431000 Golv- och plattläggning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen