143062-2017 - ÄndringSverige-Västervik: Programvara och informationssystem
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Systemstöd för elektronisk handel.
Referensnummer: U-017-2017
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
48000000 Programvara och informationssystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar ett molnbaserat systemstöd för elektronisk handel.