143064-2017 - ÄndringSverige-Stockholm: Projektering och formgivning, kostnadsuppskattning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal markprojektörer för nybyggnadsprojekt bostäder.
Referensnummer: 2017-9732
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71242000 Projektering och formgivning, kostnadsuppskattning
II.1.4.
Kort beskrivning