2. Förfarande
Förfarande
Titel: El Installation Lågspänning
Beskrivning: Upphandlingen syftar till att tillgodose Syvab: s behov av tjänster för El installation lågspänning
Intern identifierare: 25/2
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 51110000 Installation av elektrisk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000