Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Leveransplats
Var som helst
Kompletterande information: var som helst
Värde
Beräknat värde exklusive moms: 10 000 000,00 SEK