143238-2025 - Resultat
Sverige – Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster – Slamtömning 2025
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSlamtömning 2025
BeskrivningDorotea kommun bjuder in till anbudsgivning gällande slamtömning.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:108751:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90513600 Avlägsnande av slam, 90513700 Transport av slam