See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsulttjänster, hydraulisk modellering för dricksvatten-, spill- och dagvattenledningsnät samt flödesmodellering av bäckar och skyfallsmodellering
Beskrivning: Konsulttjänster, hydraulisk modellering ledningsnät
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71321300 Konsulttjänster inom VA
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Konsulttjänster, hydraulisk modellering ledningsnät
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:86690:Lot:1