2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skötsel utemiljö/grönytor
Beskrivning: Skötsel av utemiljö/grönytor i Säteriet, Mölnlycke i Härryda kommun.
Intern identifierare: 24/8
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77314000 Markskötsel
Ytterligare klassificering (cpv): 77310000 Plantering och skötsel av grönområden
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Optioner (1 + 1) år.