2. Förfarande
Förfarande
Titel: Parkeringsövervakning område Sydväst Sydöst
Beskrivning: Upphandlingen omfattar ett åtagande för parkeringsövervakningstjänster inom Stockholms stad. Upphandlingen är uppdelad i två anbudsområden, Sydväst respektive Sydöst.
Intern identifierare: T2021-03417
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79710000 Säkerhetstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79714000 Övervakningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Parkeringsövervakning område Sydväst Sydöst