2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lägenhetsstädning för Mimers distrikt Norr och Mitt
Beskrivning: Upphandlingen avser flyttstädning och byggstädning för Mimers distrikt Norr och Mitt under avtalsperioden. Mimer har löpande behov av flyttstäd och byggstäd.
Intern identifierare: 202555
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Intern identifierare: 202555-1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Egenförsäkran
Beskrivning: Anbudsgivare lämnar anbud genom en egenförsäkran och kommer därmed kontrolleras med efterfrågad bevisning vid behov under upphandlingsprocessen, men som senast innan tilldelning (i det fall anbudsgivaren blir aktuell för tilldelning). Anbudsgivare som lämnar anbud genom egenförsäkran behöver inte fylla i del "Sanningsförsäkran".
Intern identifierare: 202555-2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Sanningsförsäkran och Kvalificeringskrav
Beskrivning: Anbudsgivare lämnar anbud genom att intyga att denne inte berörs av någon av de uteslutningsgrunder som framgår av 13 kap. 1-3 § LOU. Anbudsgivare som lämnar anbud genom sanningsförsäkran behöver inte fylla i del "Egenförsäkran".
Intern identifierare: 202555-3