2. Förfarande
Förfarande
Titel: Dynamiskt inköpssystem- Naturvårdsinriktad betesdrift till i huvudsak skyddade områden i Stockholms län
Beskrivning: Dynamiskt inköpssystem för naturvårdsinriktad betesdrift till i huvudsak skyddade områden i Stockholms län.
Intern identifierare: 114-76323-2021
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 92533000 Tjänster i naturreservat
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Dynamiskt inköpssystem- bete