Huvudsaklig CPV-kod 80000000 Undervisning och utbildning
II.1.4.
Kort beskrivning
Välkommen att söka auktorisation inom Vux Norrorts auktorisationssystem för kommunal vuxenutbildning. De kommuner som ingår i Vux Norrort är Danderyd, Täby, Vallentuna, Vaxholm, Österåker, Sollentuna, Solna och Upplands Väsby.