See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsulter för undersökning av sediment i Munksjön
Beskrivning: Jönköpings kommun upphandlar konsulter för att utföra sedimentundersökning i Munksjön.
Intern identifierare: 2024_24/131
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90700000 Miljötjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 90715000 Föroreningsundersökningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000