Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kemtekniska produkter för kommunens kök
Referensnummer: UH-2019-133
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 24000000 Kemiska produkter
II.1.4.
Kort beskrivning
Sigtuna kommun inbjuder leverantörer att inkomma med anbud i upphandling avseende kemtekniska produkter för kommunens kök samt doseringsutrustning inklusive installation, service och demontering.
Välkommen att lämna anbud
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 24000000 Kemiska produkter
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen