2. Förfarande
Förfarande
Titel: Vilo-EKG utrustning till Region Skåne
Beskrivning: Upphandling för att täcka Region Skånes behov av Vilo-EKG utrustning med automatisk tolkning.
Föregående meddelande: 243434-2023
Intern identifierare: 2021-O001815
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33123200 EKG-apparater
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Administrativa föreskrifter
Mängd: 200
Optioner:
Beskrivning av alternativen: 170 st