2. Förfarande
Förfarande
Titel: Grönyteskötsel park och fastighet Hörnefors
Beskrivning: Grönyteskötsel park och fastighet i Umeå kommun, Hörnefors.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77300000 Trädgårdstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:93350:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 77310000 Plantering och skötsel av grönområden, 77313000 Parkskötsel