143750-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Miljöövervakning utom för byggprojekt – Bekämpning och inventering av invasiva arter
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bekämpning och inventering av invasiva arter
Beskrivning: Bekämpning och inventering av invasiva arter
Intern identifierare: UE 25.102
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90711500 Miljöövervakning utom för byggprojekt
Ytterligare klassificering (cpv): 77312100 Ogräsbekämpning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Generell del
Intern identifierare: 1767083-0
Huvudklassificering (cpv): 77312100 Ogräsbekämpning
Ytterligare klassificering (cpv): 90711500 Miljöövervakning utom för byggprojekt
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Bekämpning
Beskrivning: Bekämpning av invasiva arter
Intern identifierare: 1832440-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Inventering
Beskrivning: Inventering av invasiva arter
Intern identifierare: 1832441-2