Ytterligare upplysningar kan erhållas från ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Request for Information: Lokalvårdstjänster för Botkyrka kommun
Referensnummer: 20/25
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 90910000 Städning
II.1.4.
Kort beskrivning
Inga anbud kan lämnas. Detta är en marknadsundersökning.
Botkyrka kommun planerar en upphandling av lokalvårdstjänster och vill ta in marknadens synpunkter kring ett antal frågor innan upphandling publiceras.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Request for Information (marknadsundersökning) inför en lokalvårdsupphandling