143860-2021 - ÄndringSverige-Vänersborg: Skannrar
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Skannerhårdvara
Referensnummer: RS 2020-06186
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
38520000 Skannrar
II.1.4.
Kort beskrivning
Höghastighetsskannrar och mikrofilmskannrar för primärt journalhandlingar och personalakter, med möjlighet till service och underhåll av såväl kommande som befintlig apparatpark.