143906-2023 - PlaneringSverige-Örebro: Installation av kontorsutrustning
Förhandsmeddelande
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
RFI Skrivare och kopiatorer
Referensnummer: 23/27
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
51620000 Installation av kontorsutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
RFI inför upphandling av skrivare och kopiatorer
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
30120000 Utrustning för kopiering och offsettryckning, 30232100 Skrivare och kurvskrivare, 30232130 Färgskrivare
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Detta avser en RFI inför ÖrebroBostäder ("ÖBO") kommande upphandling av skrivare och kopiatorer.