144040-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Avfallstunnor – Upphandling av fyrfackskärl med tillbehör inkl montering, lagring och distribution
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling av fyrfackskärl med tillbehör inkl montering, lagring och distribution
BeskrivningUpphandling sopbil
Intern identifierare25/5
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44616200 Avfallstunnor
Ytterligare klassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000