2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lärplattform
Beskrivning: Lerums kommun bjuder in till ett förhandlat förfarande gällande upphandling av lärplattform.
Intern identifierare: UN25.83
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000