144101-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Städning och renhållning – Städtjänster förskola och skola, område 1.4, 1.5 & 1.6
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelStädtjänster förskola och skola, område 1.4, 1.5 & 1.6
BeskrivningVälkomna att lämna anbud i städtjänster för förskola och skola. Upphandlingen består av tre avtalsområden: - Avtalsområde 1: område 1.4 - Avtalsområde 2: område 1.5 - Avtalsområde 3: område 1:6 Ramavtal kommer att tecknas med en leverantör per avtalsområde.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelAvtalsområde 1: område 1.4
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:105468:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90910000 Städning
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelAvtalsområde 2: område 1:5
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:105468:Lot:2
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelAvtalsområde 3: område 1:6
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:105468:Lot:3