2. Förfarande
Förfarande
Titel: Idrottsmateriel
Beskrivning: Upphandlingen omfattar leverans av idrottsmateriel till Malmö stads samtliga förvaltningars som omfattas av motion/idrott/gymnastik och träning.
Intern identifierare: STK-2025-1296
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 37410000 Utrustning till utomhusidrott
Ytterligare klassificering (cpv): 37415000 Friidrottsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Idrottsmateriel