2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inredningsdetaljer för hemlika miljöer
Beskrivning: Inredningsdetaljer för hemlika miljöer
Intern identifierare: C 2025-0222
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39000000 Möbler (inkl. kontorsmöbler), inredning, hushållsapparater (exkl. belysning) och rengöringsprodukter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000