144187-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Livsmedel, drycker, tobak o d – Matvaror via webb-handel
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelMatvaror via webb-handel
BeskrivningInköp av matvaror via webb-handel.
Intern identifierare2026_22/145
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGenerell del
BeskrivningInköp och leverans av livsmedel
Intern identifierare1809377-0
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelGenerell del (1)
BeskrivningInköp av livsmedel med utleverans
Intern identifierare1813313-1