Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal avseende profilprodukter och tryckeritjänster
Referensnummer: KS-2019-217
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 22459100 Reklamdekaler och -klistermärken
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av profilprodukter och tryckertjänster
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 2 500 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
Anbud får lämnas föralla delar
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 22459100 Reklamdekaler och -klistermärken, 22460000 Reklamtrycksaker, varukataloger och manualer, 22462000 Reklammaterial
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen