2. Förfarande
Förfarande
Titel: 2025 Akutambulans Kat III, Region Norrbotten
Beskrivning: Upphandlingen avser Ambulansfordon kategori III Akut/intensivvårdsambulans med påbyggt (box) eller integrerat vårdutrymme med totalvikt > 3500 kg (max 7500 kg)"
Intern identifierare: 25/519
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34114100 Utryckningsfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000